Skip to content

3 rodzaje działania + 1 najważniejszy…

Od pewnego czasu jestem zwolennikiem pewnego rodzaju działania.

Oczywiście Ty jako osoba  interesującą się swoim rozwojem osobistym i zawodowym zapewne wiesz, że tak naprawdę w ostatecznym rozrachunku liczy się to  co konkretnie zrobisz. Możemy sobie snuć piękne opowieści o celach, planach. Możemy się przygotowywać do jakiegoś projektu, przedsięwzięcia, założenia biznesu, treningu, itp…

Jednak zawsze kluczowe jest działanie.

Czy jednak wystarczy tylko działać? Czy trzeba to robić w jakiś szczególny sposób, aby mieć  dobre efekty. Nie oszukujemy się – zwykle chcemy mieć dobre efekty, a nie ” jakieś tam przeciętne” efekty swoich działań.

  • Możesz działać w odpowiedni  sposób ( wiele osób tak działa, osiągają wyniki, raz lepsze , raz gorsze, często są „średni w swojej kategorii”)
  • Możesz działać w nieodpowiedni sposób ( wiele osób niby coś robi, ale robią to po prostu źle i niestety częściej  nie osiągają dobrych wyników)
  • Możesz nie działać ( ludzie udają, że coś robią, zwykle robią rzeczy niezwiązane z głównym tematem, więc wyniki są kiepskie )
  • Możesz działać konkretnie, czyli podejmując Zmasowane Działanie ( i to właśnie te osoby osiągają ponadprzeciętne wyniki, zwykle realizują zamierzone cele)

Działaj tak, aby Twoje rezultaty były imponujące. Trzymam kciuki za Twój rozwój !!!

Obejrzyj film:

 

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNY NEWSLETTER I OTRZYMAJ DARMOWEGO E-BOOKA!

ZAPISUJĘ SIĘ!  > > > 

Comments are closed.