Skip to content

Czy można zarabiać nawet jeśli nie jesteś w pracy?

Czy Twój dochód jest mocno uzależniony od czasu jaki musisz poświęcić na pracę? Zastanów się czy jesteś na stanie wygenerować jakiekolwiek dochody nawet jeśli nie pracujesz?

Oddziel czas od zarabiania pieniędzy.
Niestety w większości przypadków nasze dochody są bardzo mocno związane z czasem jaki przeznaczamy na ich wygenerowanie. Jeśli pracujesz na etacie jesteś wynagradzany za czas jaki przeznaczasz dla swojego pracodawcy.  Jeśli masz działalność jednoosobową, jeszcze bardziej uzależniasz swoje dochody od swojego zaangażowania w pracę.
Jeśli prowadzisz dobrze prosperujący biznes możemy mówić o dochodach, które nie są związane z czasem. np będąc na urlopie, jeśli masz dobrego managera zarządzającego zaufany zespół, jesteś w stanie zarabiać.
Oczywiście nie każdy może i chce prowadzić biznes.
Możesz np.  opatentować jakiś produkt, możesz napisać muzykę, książkę, itd. Możesz inwestować w nieruchomości jeśli posiadasz kapitał lub odpowiednią wiedzę. Możesz inwestować w biznesy lub je tworzyć. 
Co jednak w sytuacji  jeśli nie wiesz jak się na to zabrać? Co w sytuacji jeśli nie dysponujesz żadną wiedzą lub nie masz żadnych unikatowych umiejętności?
Wkrótce pojawią się kolejne wpisy na ten temat. Zaprenumeruj mojego newslettera, dzięki czemu uzyskasz dostęp do w 100% sprawdzonej wiedzy.
Trzymam kciuki za Twój rozwój.

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNY NEWSLETTER I OTRZYMAJ DARMOWEGO E-BOOKA!

ZAPISUJĘ SIĘ!  > > > 

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.