Skip to content

Postaraj się jeszcze bardziej!

Często zdarza się, że podziwiamy osoby, które odnoszą wielkie sukcesy w różnych dziedzinach. Podziwiamy naszych znajomych, konkurencję, zastanawiamy się dlaczego im się udaje osiągać lepsze rezultaty niż nam?

Jak oni to robią, że mają tak dobre wyniki, jak to się dzieje, że przez cały czas są na topie, rozwijają swoje firmy, zarabiają dobre pieniądze, lepiej grają w tenisa, mają lepszą sylwetkę czy też pną się po kolejnych szczeblach kariery? Oczywiście pomijam tu jakieś bardzo  „specjalistyczne” zawody. Raczej nikt kto nie ma odpowiedniego przygotowania nie będzie znanym kardiochirurgiem, a nawet jeśli dobrze grasz w piłkę czy tenisa to raczej nie powtórzysz sukcesu Roberta Lewandowskiego czy Agnieszki Radwańskiej.
W każdej dziedzinie jednak każdy z nas może osiągać znacznie lepsze rezultaty. Zawsze jest opcja, aby być znacznie lepszym w konkretnej dziedzinie, która w danym momencie nas interesuje. Zwykle rozwiązanie jest banalnie proste, ale tak to już jest, że proste rozwiązania działają najlepiej i tak samo jest również w tym przypadku.
Po prostu postaraj się jeszcze bardziej.
Ćwiczysz na siłowni, grasz w tenisa, prowadzisz biznes, masz dobrą posadę w korpo – postaraj się jeszcze bardziej.
Jesteś sprzedawcą, agentem, doradcą – postaraj się jeszcze bardziej.
Całkiem poważnie – bardzo często tylko tak mała zmiana spowoduje ogromną różnicę w osiąganych efektach.
Cokolwiek robisz, od Dziś staraj się jeszcze bardziej.
Trzymam za Ciebie kciuki!
Irek Tomczyk

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNY NEWSLETTER I OTRZYMAJ DARMOWEGO E-BOOKA!

ZAPISUJĘ SIĘ!  > > >

 

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.