Raz, dwa ,trzy!

Okazuje się, że aby być dobrze prosperującym przedsiębiorcą  potrzebujemy „ niewiele”. Dziś powiem Ci o trzech elementach które w sytuacji idealnej harmonii łączą się w całość i tworzą coś naprawdę wartego starań. 

Po pierwsze- firma. Tworzysz biznes lub zaczynasz współpracę z odpowiednią firmą, której idea będzie Ci towarzyszyć przez resztę drogi zawodowej. Musisz się z nią zgadzać i czuć, że jest częścią Ciebie. Nikt nie lubi robić nic wbrew swoim przekonaniom.

Na drugim miejscu warto wspomnieć o produkcie, który oferujesz.  Musi być adekwatny do obecnej sytuacji. Musi być atrakcyjny oraz zaspakajać potrzeby rynku docelowego.

Trzeci kluczowy element- Ty.  Można powiedzieć, że jesteś spoiwem dla dwóch poprzednich elementów. Jeżeli firma, która tworzysz lub z którą współpracujesz działa na najwyższych obrotach, produkt jest idealnie dopasowany do rynku a dalej nie jesteś zadowolony z efektów- musisz zacząć szukać „winy” w sobie. Przemyśl, w którym momencie zamysł Twojego planu rozmija się ze stanem faktycznym. Może czas zainwestować w siebie, swój wizerunek, reklamę lub po prostu zamiast zasłaniać się perfekcyjnym wizerunkiem oraz napawać się satysfakcją z nienagannej opinii, zacząć konsekwentnie działać?
To pytanie tylko i wyłącznie do Ciebie.
Gdy znajdziesz odpowiedź- nie mów o niej na głos. Zacznij wdrażać kroki, które zaowocują dobrą zmianą.


Życzę dobrego weekendu,
Irek Tomczyk 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.