Skip to content

Ta porada zwykle nie jest odpowiednia

Rób to co kochasz, a pieniądze przyjdą same.  Niektórzy pseudo-doradcy, nawet doradzają – rzuć etat i rozwijaj swoje pasje, nie będziesz musiał „pracować”. Niestety prawda jest taka, że większość osób nie potrafi utrzymać się ze swojej pasji.

Jest wiele osób, które są sportowcami, artystami, mają jakieś nietypowe hobby – niestety w wielu przypadkach nie potrafią się z tego utrzymać. Oczywiście byłoby to idealne, gdybyś mógł w łatwy sposób utrzymać się ze  swojego hobby, ale spójrzmy prawdzie głęboko w oczy.
Wiele osób  ledwo wiąże koniec z końcem w temacie finansów. Pomimo tego, że robią to co kochają niestety „rynek” nie chce im aż tyle płacić. Prawda jest taka, że po prostu  często musimy wykonywać pewne zadania, pracować na etacie czy  też prowadzić działalność, która daje nam możliwość generowania przychodów. Nie ma w tym nic złego. Nie każdy będzie Robertem Lewandowskim czy Agnieszką Radwańską. Z drugiej  jednak strony niewiele osób byłoby  w stanie pracować tak ciężko jak oni. Osobiście znam wiele osób, które zarabiają  dobre pieniądze, pracując na etacie jako managerowie, jednak mają zupełnie inne pasje. Może nie kochają swojej pracy, ale są w stanie zarabiać dobre pieniądze, dzięki którym mogą realizować swoje pasje, mogą podróżować, spełniać swoje inne cele.
Znajdź swoją drogę. Szukaj możliwości, działaj, bądź aktywny. Nie ma jednej, najlepszej drogi rozwoju zawodowego. Ważne, aby znaleźć tę najlepszą dla siebie.
Trzymam za Ciebie kciuki!
Irek Tomczyk

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNY NEWSLETTER I OTRZYMAJ DARMOWEGO E-BOOKA!

ZAPISUJĘ SIĘ!  > > >

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.