Skip to content

To zdecydowanie zmieni Twoje rezultaty

Tylko Ty decydujesz jak potoczy się Twoje życie, jak będzie wyglądać Twoja kariera, jak będzie funkcjonował Twój biznes – jeśli taki prowadzisz. Tylko Ty decydujesz i to Ty ponosisz pełną odpowiedzialność za wszystko co dzieje się w Twoim życiu.

To w jakiej sytuacji znajdujesz się obecnie w każdej sferze Twojego życie, jest efektem podjętych decyzji oraz działań w przeszłości. To jakie zajmujesz stanowisko jest wynikiem tego, że to właśnie Ty wysłałeś CV do tej firmy, w której obecnie pracujesz. Wpływ na zajmowane miejsce miało również Twoje nastawienie i podejście do wykonywania obowiązków zawodowych. To, że może nie awansowałeś od kilku lat lub nie dostajesz odpowiedniej podwyżki nie zawsze jest spowodowane decyzją Twojego przełożonego. Może po prostu zasługujesz na to, co właśnie masz teraz?

Twój biznes jest w tym miejscu jakim jest, ponieważ kiedyś to Ty podjąłeś takie, a nie inne decyzje. Twoi pracownicy, współpracownicy czy partnerzy biznesowi pracują tak, jak Ty im na to pozwalasz. Poza tym jeśli na nich narzekasz, że źle pracują, są leniwi, czy też nie przykładają się do swoich obowiązków tak, jakbyś sobie tego życzył – zadaj sobie pytanie kto ich zatrudnił. Dzięki komu pracują w tej firmie?

W każdej sferze to Ty decydujesz i to Ty ponosisz pełną odpowiedzialność. Jeśli jednak uważasz, że jest inaczej. Jeśli jednak uważasz, że to ktoś inny ma wpływ na Twoją karierę, że to jakieś inne czynniki zewnętrzne decydują o Twojej (może trudnej dziś) sytuacji, to pamiętaj, że bardzo trudno będzie Ci zacząć działać w taki sposób, aby w pełni wykorzystać swój potencjał. Musisz już od teraz, właśnie od tego momentu mieć pełną świadomość, że jesteś w stanie wszystko kontrolować. Od tej pory wszystko co wydarzy się w Twoim życiu – jest w pełni zależne tylko od Ciebie. Wszystko leży po Twojej stornie. Gwarantuję Ci, że takie podejście spowoduje, że będziesz w każdym obszarze działać ze znacznie większym zaangażowaniem. Nagle wiele na wiele spraw spojrzysz z zupełnie innej perspektywy. Na pewno uwolnisz się od „zależności” od innych osób. Od swojego szefa, współpracowników, partnerów biznesowych. Poza tym Twoje samopoczucie będzie naprawdę inne, będziesz działać w zupełnie inny sposób, jeśli nie będziesz czuć zależności od innych osób.

 

Trzymam za Ciebie kciuki!

Irek Tomczyk 

 

Pobierz bezpłatny e-book ” Tylko Ty decydujesz”
POBIERAM! >>

 

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.