Skip to content

Zdejmij tę klątwę!

Sprawdź czy na Tobie też ciąży klątwa… Nie, nie, to nie jest wpis o żadnych czarach. Będzie krótko, poważnie i konkretnie.

Jestem pewien, że masz pewne umiejętności, które są potrzebne innym ludziom. Masz wiedzę, która innym ludziom mogłaby przynieść wiele korzyści. Masz, miałeś też zapewne jakieś cele, hobby, projekty, które nie zostały zrealizowane tylko dlatego, że wydaje ci się, że musisz się jeszcze czegoś nauczyć. MUSISZ przeczytać książki, skończyć podyplomówkę czy też wziąć udział w kolejnym mega szkoleniu prowadzonym przez specjalistów.

Niestety ten problem dotyka wiele osób. Klątwa wiedzy. Wiemy jak robić pewne rzeczy, wiemy ile, wiemy co gdzie, ale po prostu tego nie robimy. Zastanów się co chciałeś ostatnio zrealizować, ale tego nie zrobiłeś? Popatrz na swoją karierę, swój biznes, swój poziom sprzedaży. Jestem pewien, że dokładnie Wiesz co trzeba robić, aby w Twojej branży, czy też dziedzinie, która Ciebie interesuje osiągać dobre rezultaty. Wiesz co i jak, ale prawdopodobnie tego nie robisz w takiej ilości jaka jest niezbędna, aby osiągać naprawdę dobre wyniki. Pomyśl co to jest i zacznij po prostu to robić. Zerwij klątwę wiedzy, zacznij po prostu działać. Pewnie sobie teraz myślisz, że nie napisałem niczego odkrywczego. Masz rację, to jest oczywiste, proste, banalne. Trzeba tylko zacząć działać. Zrób to co masz zrobić. Nie czekaj, nie zwlekaj, zrób to.

Trzymam za Ciebie kciuki, pozdrawiam Irek Tomczyk

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNY NEWSLETTER I OTRZYMAJ DARMOWEGO E-BOOKA!

ZAPISUJĘ SIĘ!  > > > 

 

 

Comments are closed.