Czy można zarabiać – nawet jeśli nie jesteś w pracy?

Czy Twój dochód jest mocno uzależniony od czasu jaki musisz poświęcić na pracę? Zastanów się, czy jesteś na stanie wygenerować jakiekolwiek dochody, nawet jeśli nie pracujesz?

Oddziel czas od zarabiania pieniędzy.

Niestety w większości przypadków nasze dochody są bardzo mocno związane z czasem jaki przeznaczamy na ich wygenerowanie. Jeśli pracujesz na etacie, jesteś wynagradzany za czas jaki przeznaczasz dla swojego pracodawcy.  Jeśli masz działalność jednoosobową, jeszcze bardziej uzależniasz swoje dochody od swojego zaangażowania w pracę.

Jeśli prowadzisz dobrze prosperujący biznes, możemy mówić o dochodach, które nie są związane z czasem. Przykładowo będąc na urlopie, jeśli masz dobrego managera zarządzającego, zaufany zespół, jesteś w stanie zarabiać.

Oczywiście nie każdy może i chce prowadzić biznes.
Możesz np.  opatentować jakiś produkt, możesz skomponować utwór, napisać książkę, itd.. Możesz inwestować w nieruchomości, jeśli posiadasz kapitał lub odpowiednią wiedzę. Możesz też inwestować w biznesy lub je tworzyć.

Co jednak w sytuacji,  jeśli nie wiesz jak się za to zabrać? Co w sytuacji, jeśli nie dysponujesz żadną wiedzą lub nie masz żadnych unikatowych umiejętności?

Wkrótce pojawią się kolejne wpisy na ten temat. Zaprenumeruj mojego newslettera, dzięki czemu uzyskasz dostęp do w 100% sprawdzonej wiedzy.
Trzymam kciuki za Twój rozwój.

Pozdrawiam,

Irek Tomczyk

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNY NEWSLETTER I OTRZYMAJ DARMOWEGO E-BOOKA!

ZAPISUJĘ SIĘ!  > > > 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.