Rób co kochasz a pieniądze przyjdą same – dlaczego to nie działa?

Rób to co kochasz, a pieniądze przyjdą same.  Niektórzy pseudo-doradcy, nawet mówią – rzuć etat i rozwijaj swoje pasje, nie będziesz musiał „pracować”. Niestety prawda jest taka, że większość osób nie potrafi utrzymać się ze swojej pasji.

Jest wiele osób, które są sportowcami, artystami, mają jakieś nietypowe hobby. Oczywiście byłoby to idealne, gdybyś mógł w łatwy sposób utrzymać się ze swojego hobby, ale spójrzmy prawdzie głęboko w oczy.

Wiele osób  ledwo wiąże koniec z końcem w temacie finansów. Pomimo tego, że robią to co kochają niestety „rynek” nie chce im aż tyle płacić. Prawda jest taka, że po prostu  często musimy wykonywać pewne zadania, pracować na etacie czy, też prowadzić działalność, która daje nam możliwość generowania przychodów. Nie ma w tym nic złego. Nie każdy będzie Robertem Lewandowskim czy Agnieszką Radwańską.

Z drugiej  jednak strony, niewielu byłoby w stanie pracować tak ciężko jak oni. Osobiście znam sporo osób, które zarabiają dobre pieniądze, pracując na etacie jako managerowie. Jednak mają zupełnie inne pasje.
Może nie kochają swojej pracy, ale są w stanie zarabiać dobre pieniądze, dzięki którym mogą realizować się na innym polu, np. podróżować, spełniać inne cele.

Znajdź swoją drogę. Szukaj możliwości, działaj, bądź aktywny. Nie ma jednej, najlepszej drogi rozwoju zawodowego. Ważne, aby znaleźć tę najlepszą dla siebie.

Trzymam za Ciebie kciuki!

Irek Tomczyk

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNY NEWSLETTER I OTRZYMAJ DARMOWEGO E-BOOKA!

ZAPISUJĘ SIĘ!  > > >

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.