Klątwa wiedzy – uwolnij się od niej!

Sprawdź czy na Tobie też ciąży klątwa. Nie, to nie jest wpis o żadnych czarach. Będzie krótko, poważnie i konkretnie.

Jestem pewien, że masz pewne umiejętności, które są potrzebne innym ludziom. Masz wiedzę, która mogłaby innym przynieść wiele korzyści. Masz też zapewne jakieś cele, hobby, projekty, które nie zostały zrealizowane tylko dlatego, ponieważ wydaje ci się, że musisz jeszcze się czegoś nauczyć. MUSISZ przeczytać książki, skończyć „podyplomówkę”, czy też wziąć udział w kolejnym świetnym szkoleniu prowadzonym przez specjalistów.

Niestety ten problem dotyka wiele osób. Klątwa wiedzy. Wiemy jak robić pewne rzeczy, wiemy ile, wiemy co, gdzie, ale po prostu tego nie robimy.
Zastanów się co chciałeś ostatnio zrealizować, ale nie doprowadziłeś tego do końca? Popatrz na swoją karierę, swój biznes, swój poziom sprzedaży. Jestem pewien, że dokładnie wiesz co trzeba robić, aby w Twojej branży, czy też dziedzinie która Cię interesuje, osiągać dobre rezultaty.
Wiesz co i jak, ale prawdopodobnie tego nie robisz w takiej ilości jaka jest niezbędna, aby osiągać naprawdę dobre wyniki. Pomyśl co to jest i zacznij po prostu to robić. Zerwij klątwę wiedzy, zacznij po prostu działać. Pewnie sobie teraz myślisz, że nie napisałem niczego odkrywczego. Masz rację, to jest oczywiste, proste, banalne. Trzeba tylko zacząć działać. Zrób to co masz zrobić. Nie czekaj, nie zwlekaj, zrób to.

Trzymam za Ciebie kciuki.

Pozdrawiam,

Irek Tomczyk

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNY NEWSLETTER I OTRZYMAJ DARMOWEGO E-BOOKA!

ZAPISUJĘ SIĘ!  > > >